RAMYBĖS KULTŪROS CENTRAS RAMYBĖS KULTŪROS CENTRAS Vytauto g. 35, Palanga

+370 648 46042

Bilietai čia

tiketa logo jpg  logo    
ir viloje RAMYBĖ
(Vytauto g. 54, Palanga)


PATKPSS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kęstutis VAIGINIS & Alex CORREA tarptautinis projektas (Lietuva–Brazilija)

Data: 14-Spa-2017, Šeštadienis
Laikas: 19:00 -  21:00

 

Kęstutis VAIGINIS – saksofonai,
Alex CORREA – fortepijonas
Felipe BRISOLA – kontrabosas
Rodrigo DIGAO BRAZ – mušamieji

 

Kęstutis Vaiginis ir svečiai iš Brazilijos atliks K.Vaiginio ir A.Correa originalias kompozicijas ir džiazo standartus.

Saksofonininkas Kęstutis Vaiginis puikiai žinomas kaip kompozitorius, prodiuseris bei įvairių išskirtinių projektų autorius bei lyderis. Jis dalyvavo įvairiuose projektuose kaip kviestinis svečias ne tik Lietuvoje, bet ir Olandijoje , Ispanijoje, Prancūzijoje, Malaizijoje, Brazilijoje , Ukrainoje, Jungtinėje Karalystėje, Azerbaidžane, Gruzijoje, Baltarusijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Pietų Afrikoje, Japonijoje, Kinijoje, Kanadoje, JAV ir Turkijoje. K. Vaiginis groja originalias kompozicijas ir džiazo standartus, kuriems būdingi moderniojo džiazo ir akademinės muzikos raiškos priemonių deriniai. Jo muzikoje jaučiama latin, be-bop, modern post – bop, afro muzikos stiliai. Kęstučiui Vaiginiui scenoje teko muzikuotu su Barbara Dennerlein, Daniel Messina, Hernan Romero, David Berkman, David Kikoski, Alex Sipiagin, Donald Edwards, Ed Howard, Boris Kozlov, JD Walter, Adam Cruz, Randal Corsen, Ferit Odman, Joonas Haavisto, DPG group, Dmitrijum Golovanovu, Tree Stones Quartet ir kt žymiausiais Lietuvos muzikantais.

Alex Correa puikiai vertinamas muzikantas Europoje bei džiazo meka vadinamame mieste Niujorke, talentingas, techniškas ir „degantis aistra muzikai“ pianistas, gimęs ir užaugęs Brazilijoje, ten pat pradėjęs savo muzikinės karjeros kelią grodamas su žinomais Brazilijos muzikantais. Jis įrašė puikiai įvertintą savo debiutinį albumą „Sintoma“. Ieškodamas naujų garsų ir spalvų jis persikėlė studijuoti į Olandiją, kur gavo apdovanojimą NOORD TALENT AWARD 2014 ir gavo užsakymą parašyti originalų kūrinį „Soul Brothers“ su Šiaurės Olandijos orkestru. Dar po metų Alex jau lankėsi Niujorke, kur įrašė dar vieną savo albumą „Gratitude“ su Alex Sipiagin, Boris Kozlov ir Donald Edwards.

 

Bosistas ir kompozitorius Felipe Brisola yra vienas labiausiai pageidaujamų muzikantų Brazilijos muzikos scenoje. Virtuoziškai grojantis akustiniu ir elektriniu kontrabosu, Felipe garsus savo neįtikėtinais ritminiais gebėjimais, jautriu muzikos pajautimu. Muzikantas kartu grojo su žymiausiais Brazilijos atlikėjais.

Rodrigo Digao Braz – talentingas būgnininkas, pedagogas.

Talentingi ir žinomi muzikantai, kurių inovatyvios idėjos susijungia su geriausiomis džiazo muzikos tradicijomis kviečia į džiazo muzkos fiestą.

 

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 864846042 arba e-paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.