RAMYBĖS KULTŪROS CENTRAS RAMYBĖS KULTŪROS CENTRAS Vytauto g. 35, Palanga

+370 648 46042

Bilietai čia

tiketa logo jpg  logo    
ir viloje RAMYBĖ
(Vytauto g. 54, Palanga)


PATKPSS
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

FLAMENKO KALĖDOS (JAV, Lietuva, Ispanija)

Data: 15-Gruo-2017, Penktadienis
Laikas: 20:00 -  22:00

 

Su artėjančiomis Kalėdomis „Ramybės“ žiūrovų pasveikinti atvyksta mūsų bičiuliai gitaristas Hernan ROMERO, saksofonininkas Kęstutis VAIGINIS ir perkusininkė bei vokalistė Carmen ESTEVEZ CALERO su aistringa ispanų flamenko ir džiazo improvizacijų programa.

Grammy laimėtojas gitaristas HERNAN ROMERO jau ne kartą lankėsi Palangoje ir papirko publiką ne tik virtuoziška grojimo technika ir karštomis pietietiškomis natomis, bet ir niekada nuo veido nedingstančia šypsena ir draugiškumu. Visa tai šio muziko gyvenime dera dar ir su kompozitoriaus talentu bei įspūdingais karjeros pasiekimais. Niujorke kelią į didįjį džiazo žaidimą prasiskynęs Hernanas greitai pradėjo muzikuoti su legendiniais gitaristais Johnu McLaughlinu ir Paco de Lucia. Ypač glaudūs muzikiniai ryšiai jį sieja su gitaros didmeistriu Al Di Meola – nuo 1990-ųjų Hernanas padėjo įrašyti net keliolika šio muzikanto albumų. Nuo flamenko iki džiazo ir ritmenbliuzo – tokia plati muzikos paletė atsiskleidžia soliniuose Hernano įrašuose ir projektuose su kitais atlikėjais, tarp jų ir su populiariąja Alicia Keys.

Ne kartą su Hernanu koncertavęs vienas įdomiausių mūsų šalies džiazo saksofonininkų ir kompozitorių – KĘSTUTIS VAIGINIS. Olandijoje ir JAV studijavęs muzikantas jau ne vienus metus publiką žavi ir originalia kūryba, ir ambicingais tarptautiniais projektais – tarp jo partnerių buvo Barbara Dennerlein, Danielis Messina, Davidas Berkmanas, Edas Howardas, Gene Perla, Davidas Kikoski ir daugelis kitų, o koncertų geografija nusidriekė nuo JAV iki Kinijos, Malaizijos, Indijos ir Pietų Afrikos.

CARMEN ESTEVEZ CALERO tiek gimtojoje šalyje, tiek Niujorko muzikos pasaulyje puikiai žinoma perkusininkė iš Ispanijos. Jos muzikinėje biografijoje pasirodymai su tokiais skirtingais artistais, kaip populiarus Brodvėjaus šokėjas Salas Gloveris, garsus didžėjus Joe Clausselas, džiazo bosininkas Andy McCloudas. Nuo elektroninės muzikos iki flamenko – kone kiekviename žanre puikiai besijaučianti Carmen jau ne vienerius metus muzikuoja su Hernanu Romero ir ne kartą yra koncertavusi su Kęstučiu Vaiginiu.

www.hernanromeromusic.com

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).

Bilietai rezervuojami tel.: 864846042 arba e-paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.