RAMYBĖS KULTŪROS CENTRAS RAMYBĖS KULTŪROS CENTRAS Vytauto g. 35, Palanga

+370 648 46042

Bilietai čia

tiketa logo jpg  logo  
ir viloje RAMYBĖ
(Vytauto g. 54, Palanga)


PATKPSS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

EDGAR SABILO TARPTAUTINIS KVINTETAS

Data: 17-Lie-2018, Antradienis
Laikas: 20:00 -  22:00

 

Edgar SABILO / pianinas
Ksenija SELEZNEVA / vokalas
Roman PLOTNIKOV / kontrabosas/ bosine gitara
Bharata RAJNOŠEK / pučiamieji instrumentai
Vladimir BORISOV / būgnai

Lietuvos džiazo pianisto Edgar Sabilo suburtas tarptautinis kvintetas atliks tradicinio džiazo kompozicijas, džiazo standartus, improvizuos pop muzikos kūrinių bei įvairių šalių liaudies dainų temomis. Skambės ir muzikantų autorinės kompozicijos.

Edgar Sabilo – profesionalus džiazo pianistas, muzikuojantis kone dvidešimt metų, muzikos pažinimą pradėjo Balio Dvariono muzikos mokykloje (mokyt. O. Molokoedov, V. Jalova), studijas tęsė Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje (prof. A. Anusauskas) bei Gnesino Akademijoje Maskvoje (prof. I. Bril). Muzikantas patirties sėmėsi įvairiose tarptautinėse stažuotėse, tame tarpe ir Olandijoje, Groningeno muzikos akademijoje. E.Sabilo – tarptautinių konkursų dalyvis ir laureatas.

Ksenija Selezneva – jauna, perspektyvi džiazo vokalistė. Ksenija dalyvavo ne viename festivalyje su savo solinė programa. 2017 metais Ksenija tapo prestižinio konkurso Maskvoje „Gnesin Jazz Voice 2017“ laureate. Bliuzas, soul, funk – mėgstamiausi dainininkės stiliai.

Bharata Rajnošek – čekų džiazo muzikos atstovas, multiinstrumentalistas grojantis su saksofonais, trimitu, flugelhornu, fleita, klarnetu, bosiniu klarnetu, trombonu ir kitais instrumentais. Dirbo su tokiais džiazo muzikantais ir kolektyvais kaip Extempore, Pavel Richter, Jazz Efterratt, Jana Koubkova, Švihadlo, Babalet, Will Calhoun ir Doug Wimbish, Wooden Toys, Ian Wood, Ondrej Smeykal, Feng Yun Song, Vesna Caceres ir daugeliu kitų.

Roman Plotnikov – džiazo kontrabosininkas baigęs Maskvos Gnesino muzikos akademiją. Koncertavo su tokiais muzikantais kaip Igor Butman,Valeriy Ponomarev, Sheron Clark, Ray Brown JR, Irina Rodiles, Sergey Golovnia, broliai Bril ir kt. Tarptautinių konkursų laureatas. Muzikantas turi savo aktyviai koncertuojančią grupę.

Būgnininkas Vladimir Borisov aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose Rusijoje bei Europoje. Koncertavo su tokiais žinomais muzikantais kaip Bill Saxton, Gail Pettis, Ray Brown Jr, Alex Sipiagin, Leonid Ptashka, Igoriu Širokovu Labai ilga laiką grojo A.Kruglovo ansamblyje.

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).

Bilietai rezervuojami tel.: 864846042 arba e-paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.